Yabancı dizi izleme ve aynı zamanda bu yabancı dizileri Türkçe dublajlı dizi izleme olanağı sunan güncel ve kaliteli dizi ve film izleme sitesi.
Troller HD Film izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6,7 IMDB Puanı

Troller HD Film izle

Shrek filminin yapımcılarından yeni bir film Troller. Eskiden oyuncak olarak hayatımızda yer alan Troller bu filmle beyaz-perde de can buluyor. Filmin yönetmenliğini ise Mike Mitchell ve Walt Dohrn üstleniyor. Bir nevi şirinleri andıran film trollerin her birinin farklı sihir yeteneklerinin olması sebebiyle bu yönden fark taşıyor. Günümüz teknolojisinin de gelişmişliğini arkasına alan film animasyon kalitesi yönünden de gayet başarılı. Animasyon ve maceranın yanında müzikal türünde de olan filmde seslendirmeleri Anna Kendrick, Justin Timberlake ve Zooey Deschanel gibi isimler yapıyor. Türkçe Dublaj olarak seslendiren dublaj sanatçılarımız ise Begüm Günceler, Harun Can ve Fatih Er. Trollerin renkli dünyasına adım atmanızı canı gönülden tavsiye ederiz. Fragmandan anladığımız kadarıyla film gayet eğlenceli olacak gibi.
Filmi farklı alternatiften izlemek için Kaynak yazan kısımdan diğer alternatifleri, dizinin diğer bölümlerini izlemek için Kaynak kısmından diğer bölümleri seçebilirsiniz. Eğer video çalışmıyorsa alternatifleri kontrol ediniz.
Fragman olarak eklenmiştir. Altyazı ve Dublaj çıktığında ilk sineturk.co’da olacak.


 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Trolls

  Senaryo:

  Jonathan Aibel, Glenn Berger, Erica Rivinoja, Thomas Dam