Yabancı dizi izleme ve aynı zamanda bu yabancı dizileri Türkçe dublajlı dizi izleme olanağı sunan güncel ve kaliteli dizi ve film izleme sitesi.
Karadayı Tüm Bölümler 720p izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.7 IMDB Puanı 1 Yorum

Karadayı Tüm Bölümler 720p izle

Tüm Bölümler Eklendi.Ay yapımın bir başka güzel dizisi olan Karadayı 2012 yıllarında ATV'de yayınlanmaya başladı. Dizi de 1973 yıllarında bir baba ve oğulun hikayesi anlatılmaktadır. Nazif ve Oğlu Mahir'in bir cinayet tuzağına kurban gitmesi. Ve bunun ardından Mahir'in babası Nazif'i kurtarmak için daha önce başvurmadığı yollara başvurmasını bu sırada ise babasının hayatının iki dudağının arasında olan bir hakime aşık olması konu edinir. Dizinin baş-rollerinde ise Kenan İmirzalıoğlu, Bergüzar Korel ve Çetin Tekindor bulunuyor. Dizinin yönetmenliğini ise Uluç Bayraktar ve Cem Karcı üstlenmiştir.3 sezondan oluşan dizinin toplam bölüm sayısı 115 dir.
Filmi farklı alternatiften izlemek için Kaynak yazan kısımdan diğer alternatifleri, dizinin diğer bölümlerini izlemek için Kaynak kısmından diğer bölümleri seçebilirsiniz. Eğer video çalışmıyorsa alternatifleri kontrol ediniz.  • Yorumlar
  • Detaylar