Yabancı dizi izleme ve aynı zamanda bu yabancı dizileri Türkçe dublajlı dizi izleme olanağı sunan güncel ve kaliteli dizi ve film izleme sitesi.
Hangimiz Sevmedik Tüm Bölümler HD izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!

Hangimiz Sevmedik Tüm Bölümler HD izle

(2016-)
TRT'de bu sezon ekranlara gelmeye başlayan Hangimiz Sevmedik dizisi kısa sürede gönülleri fethetmeyi başardı. Dizinin yapımcılığını Beni Böyle Sev dizisinin yapımcılığını üstlenen BSK Yapım üstleniyor. Dizi 15 Temmuzda ekranlara gelmeye başladı ve dizinin yönetmen koltuğunda Metin Balekoğlu bulunuyor. İsmini Müslüm Gürses'in Hangimiz Sevmedik adlı parçasından alan dizimizin başrollerinde Altan Erkekli, Gül Onat, Can Yaman, Selen Soyder gibi isimler bulunuyor. Komedi ve Dram türlerini evinize bir arada getiren dizi bunların yanında aile ve komşu ilişkilerinide bizlere yaşatıyor. Adile ve Münir çocukluktan beri birbirlerini severler fakat ailelerinin tartışmaları sebebiyle kavuşamazlar. Fakat onların yapamadıklarını çocukları yapar birbirleriyle onlardan habersiz evlenir ve macera başlar...
Filmi farklı alternatiften izlemek için Kaynak yazan kısımdan diğer alternatifleri, dizinin diğer bölümlerini izlemek için Kaynak kısmından diğer bölümleri seçebilirsiniz. Eğer video çalışmıyorsa alternatifleri kontrol ediniz.


  • Yorumlar
  • Detaylar