Yabancı dizi izleme ve aynı zamanda bu yabancı dizileri Türkçe dublajlı dizi izleme olanağı sunan güncel ve kaliteli dizi ve film izleme sitesi.
Geostorm izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!

Geostorm izle

(2017)
Dünyada yaşanan doğal afetlerden artık bıkan insanlar bunun için bir çözüm bulunmasını ister. Birçok Devlet Başkanı bir araya gelir ve bu olay için çözüm fikirleri öne sunar. En sonunda bir uydu ağı kurulmasına karar verilir, bu ağa Geostorm ismi verilir. Bütün Devlet Başkanları güçlerini birleştirir ve doğal afetleri engellemek adına yapılan Geostorm projesini bir an önce işleme sokmak için çalışırlar. Büyük uğraşlar sonucu projeyi tamamlarlar ancak işler onların umdukları gibi olmayacaktır. Dünyanın işleyişine müdahale eden insanlar daha büyük bir felaketle uğraşmak zorunda kalırlar. Dünya yok olma tehlikesiyle karşı karşıya kalacaktır. Bunun için de Geostorm projesini durdurmak ve dünyayı yok olma tehlikesinden kurtarmak adına bir ekip çıkarmaya karar verirler. Ekibin başına Jake getirilir, bu tehlikeli görevi üstlenen Jake, ekibiyle birlikte tehlikeli maceralara atılmak zorunda kalacaktır. 2017 ABD yapıtı olan bu filmde içerik olarak Aksiyon, Bilim kurgu ve Gerilim konuları işlenmekte. 20 Ekim 2017 de vizyona girecek olan Geostorm filmi heyecanla bekleniyor. Film IMDB den 7.9 gibi çok iyi bir puan alarak kendini kanıtlamayı başarmıştır. Geostorm filminin yönetmen koltuğunda ise Dean Devlin oturmaktadır. Ünlü yönetmen Yildiz Gecidi, Kurtulus günü, Godzilla, Vatansever, Sekiz bacakli canavarlar, Bermuda Seytan Üçgeni, Efsane Avcisi 3: Judas Chalice'in Laneti, Tanrinin Unuttugu Yer, Kurtulus Günü 2: Yeni Tehdit gibi yapıtlarda da isminden söz ettirmişti. Şimdiler de ise Geostorm filmiyle izleyicilerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Filmin başrolünde ise Katheryn Winnick, Gerard Butler, Andy Garcia, Ed Harris gibi isimler bulunuyor. Teknik kadrosu ve oyuncu kadrosundan da anlaşılacağı üzere kaliteli bir film izleyicilerini bekliyor. Bütün bunları göz önünde bulunduran izleyiciler Geostorm filmine daha şimdiden büyük ilgi gösteriyor.
Filmi farklı alternatiften izlemek için Kaynak yazan kısımdan diğer alternatifleri, dizinin diğer bölümlerini izlemek için Kaynak kısmından diğer bölümleri seçebilirsiniz. Eğer video çalışmıyorsa alternatifleri kontrol ediniz.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Ülke:

  ABD

  Film Süresi:

  109 dk

  Diğer Adları:

  Manyetik Fırtına

  Yayın Tarihi:

  20 Ekim 2017 (Türkiye)

  Senaryo:

  Dean Devlin, Paul Guyot

  Yapım Şirketi:

  Warner Bros., Electric Entertainment, Jerry Bruckheimer Films