Yabancı dizi izleme ve aynı zamanda bu yabancı dizileri Türkçe dublajlı dizi izleme olanağı sunan güncel ve kaliteli dizi ve film izleme sitesi.
Blade Runner 2049 izle
7.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 7.0 /10 (3)
8.4 IMDB Puanı 3 Yorum

Blade Runner 2049 izle

Ridley Scott, Michael Green ve Hampton Fancher tarafından kaleme alınmış olan Blade Runner 2049 filminin yönetmen koltuğunda başarılı isimlerden olan Denis Villeneuve yer almaktadır. Prisoners, Düşman, Sicario ve Geliş gibi filmlerin yönetmenliğini gerçekleştirmiş olan Villeneuve, 1967 yılında Kanada’da doğmuştur. Pek çok alanda ödülü olan bu yönetmen, izleyenleri büyük bir heyecanın içerisine sürükleyecektir. Birbirinden başarılı oyuncuların yer almış olduğu bu film, bilimkurgu filmleri arasında yer almaktadır. Blade Runner 2049, ilk filminin ikinci serisi olarak çekilmiş gerilim filmlerindendir. Bu filmin ilk serisi yaklaşık 30 yıl önce kadar çekilmiş ve izleyicileri ile buluşmuştur. Bu filmin başrol koltuğunda Los Angeles’ta görev yapmakta olan bir polis memuru yer almaktadır. Los Angeles’ta çalışmakta olan memur K, insanlık için oldukça tehlikeli sırları ortaya çıkaracaktır. Bu tehlikenin ortaya çıkması insanlar arasında kargaşaya sebep olacaktır. Toplumdaki düzeni kolayca bozabilecek olan bu polis, bu sırları yavaş yavaş ortaya çıkarmaya başlar. Bu felaketin ortaya çıkması, oldukça büyük felaketlere sebep olacaktır. Polis memuru K’nın ise bu durumu ortadan kaldırabilmesi için, yardıma ihtiyacı olacaktır. Ancak bu yardımı bir kişi dışında kimsede bulamayacaktır. Bu sorunları çözebilecek ve ortadan kaldırılmasına yardımcı olabilecek olan Rick Deckard’ı bulması gerekecektir. Çünkü cevabını aradığı soruların yanıtlarının hepsi Rick’te bulunmaktadır. Philip K. Dick’in romanından esinlenerek ortaya çıkmış olan bu film, izleyenler tarafından büyük beğeni toplayacaktır. Gerilim, dram ve bilimkurgu içerikli olan bu filmin oyuncu kadrosunda birbirinden başarılı ve yetenekli isimler yer almaktadır. Bu isimler arasına ismini yazdırmayı başaran kişiler ise Harrison Ford, Ryan Gosling, Ana De Armas, Jared Leto ve Robin Wright gibi yetenekli e genç isimlerdir.
Filmi farklı alternatiften izlemek için Kaynak yazan kısımdan diğer alternatifleri, dizinin diğer bölümlerini izlemek için Kaynak kısmından diğer bölümleri seçebilirsiniz. Eğer video çalışmıyorsa alternatifleri kontrol ediniz. • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Ülke:

  İngiltere, ABD, Kanada

  Diğer Adları:

  Blade Runner 2049

  Senaryo:

  Hampton Fancher, Michael Green, Hampton Fancher, Philip K. Dick

  Ödüller:

  2 ödül

  Resimler

  "Blade Runner 2049 izle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.